Zatím v Praze nebudou! :((

18. března 2013 v 18:25 | Domis |  One Direction
No velká škoda! :(* Chtěla bych na ně a moc!Ale stejnak nevím jestli bych se měla jak dostat do Prahy :( Teda měla jenže rodiče :/* Bych je překecala ...:D a vysvětlila bych jim jak bych bez 1D umřela! :DDDDDD* ♥
Konečně o sobě objevili Informace k údajnému koncertu One Direction v Praze a Bratislavě.
Pred několika dny televize Prima odvysílala VE VIP zprávách rozhovor s manažerem skupiny 5Angels ktery prohlásil ZE holky budou kluků Justinovi předstakovat na jeste v První polovině tohoto Roku.
Samozřejmě JE TO blbost Jak o sobě dalo očekávat. Kdyz SE podíváte na Seznam koncertu které kluci Maji Tak by samo o sobě považovat TAM ANI nevešlo. Hlavně téměř vsechny Koncerty jsou naplánované nejmíň rok Dopředu Jen my bysme o sobě objevili na posledni chvíli? Nedalo sp tomu věřit od začátku. Cele se na was Jen Marketingový trik OD manažela zmiňované skupiny. Bohužel si myslím ze Hodně negativní ZE vůbec netuší s Jak náruživýma fanynkama si zahrával ...
Mam tu i Oficiální zpravy které tohle potvrzují.
TV Óčko
» fanoušci samozřejmě psali i tam ptali sobě na sebe. Takže v Mixxxéru dneska oznámili Ze Koncerty sobě zatim konat rozhodně nebudou. Možná Pry v ROCE 2014: o).
SONY MUSIC
(Skopírovala jsem VAM jejich vyjádření)
» Ptáte sobě Nás v posledních dnech very Casto na koncert One Direction v ČR a SR, proto pro Vas mame Toto vyjádření. Sony Music Koncerty nepořádá, jsme Hudební vydavatelství. Koncerty pořádají promotéři, žako Entry. LiveNation, společností BESTSPORT atd. (Dávali jsme Vam sem na několik předních promotérů kontakty, abyste mohli Jim PSAT sve Tipy na oblibene kapely, jejichž Koncerty by mohli uspořádat). Jednání promotérů o koncertech JDE ALE MIMO NAS, nemáme na SV v tomto Zadný Vliv kolikrát od Mnichově Ani Dopředu nemáme informaci, ze o koncertu jednají, i kdyz někteří z Mnichově s nami potenciální Koncerty konzultují. O jakémkoliv plánovaném koncertu One Direction v ČR a SR nemáme momentálně od managementu kapely, nasi centraly v Londýně Ani od promotérů Zadné Informace.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama