O seriálu

3. března 2013 v 20:43 | Domis |  Nespoutaný Anděl
Něco o tomto seriálu abyste věděli...a třeba to některý z vás přesvědčí abyste se dívali :)
STORY
Cesty osudu jsou skutečně nevyzpytatelné a ani mladá mexická kráska Maria de Jesus, které všichni říkají Marichuy není výjimkou. Její život se začal komplikovat krátce po jejím narození. Její matka Cecilia - věříc, že udeřila její poslední hodinka a snažíce se dcerku zachránit, svěřila ji otci Anselmovi, který ji dal do sirotčince. Roky, které v něm děvčátko strávilo nepatřilo právě ke šťastným a tak krátce před svými patnáctými narozeninami utekla a vedla život na ulici. Uplynulo několik let, které Marichuy připadaly prázdné a jednotvárné. Vše se změnilo v den, kdy ji neuvěřitelně opilý mladík brutálně napadl - od té doby Marichuy trápily hrozné noční můry, ale také přehnaná nedůvěra vůči všem mužům a nejistota z jejich blízkosti. Naštěstí se Marichuy ujala laskavá pradlena Candelaria. Teprve v jejím skromném příbytku poznala dívka, jak chutná opravdový domov. Marichuy se neštítila jakékoliv podřadné práce jen, aby hodné ženě, co se ji ujala, trochu pomohla. Štěstí bývá vrtkavé a tak se Marichuy zakrátko opět ocitla v průšvihu. Jednoho dne se totiž po návštěvě v nočním klubu a díky své výbušné povaze, ocitla před soudem - a jen díky svému obhájci, šarmantnímu psychoanalytikovi Juanu Miguelovi San Roman, kterému se podařilo nekompromisního soudce Patricia Velardeho přesvědčit o její nevině, neskončila za mřížemi. Soudce Velarde v té chvíli ani netušil, že soudí vlastní dceru a Marichuy netušila, že muž, který ji soudí, je její vlastní otec. Soudce svěřil Juanu Miguelovi , na jeho žádost, dohled nad Marichuy.
Pro dívku začíná nový život pod střechou svého zachránce a po boku jeho malé dcerky Mayity, tchýně Onelie a sestry Rocio. Juan Miguel za tragických okolností ovdověl. Při pádu letadla, který přežil jen tak tak, jeho krásná manželka Viviana beze stopy zmizela, po čase ji úřady nechaly vyhlásit za mrtvou. Juan Miguel netuší, že jeho ženu ve skutečnosti obyčejný rodinný život nudil a rozhodla se utéct do Miami, kde si užívala se svým milencem, dokud ji nepodvedl, neokradl o všechny peníze a šperky, za což později zaplatil životem.
Juan Miguel a Marichuy si i přes neskrývanou nevůli Onelie byli stále bližší a bližší až ji nakonec Juan Miguel s těžkým srdcem poslal k soudci Velardeovi, aby tak zabránil své rodící se lásce k Marichuy. V rodině soudce Velardeho však Marichuy vycházela jen s paní domu Cecilií, aniž by některá z nich tušila, že jsou matka a dcera. Se soudcem měla zdrženlivý, ale korektní vztah, zato s údajnou dlouho ztracenou a znovuobjevenou dcerou Estefanií a její zákeřnou tetou Isabelou si nerozuměla vůbec. Estefania si totiž už delší čas myslela na Juana Miguela a cítila, že krásná tmavovláska je pro ni v bitvě o srdce Juana Miguela vážnou hrozbou. Když později Estefania a její teta zjistily pravdu o skutečném původu Marichuy, rozhodly se ji, za každou cenu zbavit, aby tak nepřišly o Velardeovy peníze, kvůli kterým celou šarádu se ztracenou dcerou dále hrají. Navlékly na Marichuy odpornou krádež u Velardeů, a ti nedokázali skrýt své zklamání nad jejím údajným chováním. Proto nešťastná Marichuy požádala Juana Miguela, aby se mohla vrátit do jeho domu a on souhlasil.
Vzájemné sympatie obou byly den ze dne silnější a Juan Miguel se po čase rozhodl zrušit zasnoubení s Estefanií, aby se mohl oženit s milovanou Marichuy. Jejich štěstí bylo přerušeno stínem minulosti, když Juan Miguel začal pátrat po původu nočních můr jeho milované a zjistil, že to on je opilý mladík, který kdysi Marichuy napadl a to kvůli němu má dívka noční můry. Stydíc se za své chování tehdy v noci, Juan Miguel Marichuy před svatbou nic neřekne. Po nádherné svatbě a ještě krásnější svatební noci si Marichuy konečně vzpomněla na útočníkovu tvář - a byla to tvář muže, kterému přísahala lásku a věrnost dokud je smrt nerozdělí. Tvář milovaného muže, kterou začala nenávidět. Ponížená a nazlobená se ho rozhodla opustit a už se k němu nikdy nevrátit, bohužel tehdy netušila, že jejich vášnivá noc nezůstala bez následků. Marichuy si díky svému těhotenství uvědomila, že i přes vše, co se stalo, Juana Miguela miluje a chce se s ním usmířit. Smůla pro ni, protože Juan Miguel v době její nepřítomnosti zjistil, že jeho první žena Viviana a matka jeho jediného dítěte přece jenom žije a potřebuje jeho pomoc. Svatba a celé manželství s Marichuy je úřady prohlášeno za neplatné ….
INFO
ORIGINÁL: CUIDADO CON EL ANGEL
překlad: Nespoutaný anděl
Mexiko
rok výroby: 2008
díly: 194
vysílání: TV Doma
Production: Televisa
Music: Gaby - "Sólo tú"
HERCI
Maite Perroni - Maria de Jesus "Marichuy"Elizabeth Dupeyron - Luisa
William Levy - Juan Miguel San RomanOscar Traven - Francisco
Laura Zapata - Onelia MontenegroSara Montes - Balbina
Sherlyn - Rocio San RomanVictor Noriega - Daniel
Helena Rojo - Cecilia Santos de VelardeRenata Flores - Martirio
Abraham Ramos - AdrianCarlos Camara Jr. - Cimarro
Africa Zavala - Elsa Maldonado San RomanMaricarmen Vela - Mimi
Ana Isabel Torre - BeatrizVania Pardo - Dora
Ana Patricia Rojo - Estefania RojasAmparo Garrido - Clemencia
Arturo Carmona - Amador RoblesRafael del Villar - Tomas
Evita Munoz "Chachita" - CandelariaFrancisco Rubio - Rafael
Nailea Norvind - Viviana Mayer de San RomanTheo Tapia - Dr. Durand
Beatriz Aguirre - Mariana de San RomanMarina Marin - Micaela
Ricardo Blume - Patricio VelardeMario Casillas - Licenciado Lozada
Jorge de Silva - Eduardo GaribayMaria Dolores Oliva - Coralia
Beatriz Monroy - Casilda LopezDiana Golden - Mercedes
Rocio Banquells - Isabela RojasJusto Martinez - Cosme
Katherine Kellerman - BeckyMaite Embil - Leticia
Mauricio Mejia - IsraelArchie Lafranco - Gustavo
Georgina Salgado - PuritaAdrian Martinon - Piraňa
Rebeca Manriquez - OlgaJuan Angel Esparza - Reynaldo
Miguel Corcega - otec Anselmo I.Luis Caballero - Gabriel
Rodrigo Mejia - NelsonMaria Morena - Esther
René Strickler - Omar ContrerasDelia Casanova - Riquelme
Maya Mishlaska - Blanca Silva/Ivette DorleacAurora Clavel - Fermina
Michelle Vieth - Ana JuliaMilia Nader - Obdulia
Ilish Alexis - JuanitoJuan Pelaez - Rodolfo
Jesus More - VicentePatricio Borghetti - herec
Hector Gomez - otec Anselmo II.Jose Carlos Ruiz - soudce
Sarai Meza - Mayita San Roman Mayer
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama