O filmu Avengers :)

2. února 2013 v 12:47 | Domis |  Avengers
Ten film je užasnej v roce 2012 jsem na něm byla se svojí třídou a se třídou od vedle . Jeli sme do Hk do Cynestar. Ale jeste predtím byl lanovej park :D (ta výška twl) :D...No a jeste obchody jsme byli s holkama vymetat :P. Potom sme usedli do sedaček (Červených) :D :)))) (Tam jsem byla i na Rozbřesku 2.části) :)Líbající no hrozná sranda jak to tam Iron man zabíjí :DDD Vždycky ty jeho keci sme se plavili :D. Prý..Iron man: Hrajete si tu na Shakespeara? :DVí vaše matka že máte její závěs? :D
....Nebo energie na čtyřistech kapacity . Nepovídej :DDD
Iron man, Captain America a Agent Clinton Barten To jsou tak krásní mužský :D ty chci doma :DDDLíbající
No a tady máte teda o filmu abych furt nekecala něco já :D :)

Režisér Joss Whedon byl najat již v červenci 2010. Poté přepisoval scénář, který původně napsal Zak Penn.
Natáčení začalo v dubnu 2011 v Novém Mexiku, poté v Clevelandu, Ohio a v New Yorku. Během postprodukce byl film převeden do 3D. Filmu předcházely samostatné filmy hlavních hrdinů Iron Man (2008), Neuvěřitelný Hulk (2008), Iron Man2 (2010), Thor(2011) a Captain America: První Avenger (Ten je mrtě dobrej ) ;) (2011). Na zrealizování společného filmu závisel úspěch každého z předchozích.
Děj: Thorův bratr Loki se spojí s vůdcem mimozemské rasy zvané Chitauri, aby společně dobyli Zemi. Loki jim za pomoc slíbil Tesseract, zdroj neomezené energie. Ředitel agentury S.H.I.E.L.D. Nick Fury a jeho zástupce agentka Hillová, jsou svědky krádeže Tesseractu, který se nacházel v držení agentury. Loki ovládne mysl vědce Dr. Erika Selviga a agenta Clintona Bartona (Hawkeye), které tím přinutí ke spolupráci.
Jako odpověď Fury zaktivuje "program Avengers". Postupně s pomocí agentky Natashy Romanovové (Black Widow) naverbují Dr. Bruce Bannera (Hulk), Tonyho Starka (Iron Man), Stevena Rogerse (Captain America) a Thora.
Loki se ve Stuttgartu v Německu pokusí ukrást iridium na stabilizování Tesseractu. Tam se mu postaví Black Widow, Iron Man a Captain America. Lokiho zatknou, ale mezitím Hawkeye již odnese iridium. Při transportu na ústředí S.H.I.E.L.D.u Thor osvobodí svého adoptivního bratra a pokusí se mu jeho plán rozmluvit. Po konfrontaci se Starkem a Rogersem souhlasí s převozem Lokiho na ústředí. Loki je uvězněn a Banner se Starkem se snaží nalézt Tesseract.
Lokimu se postupně povede rozhádat Avengers tak, že si nevšimnou hrozícího útoku, který vede k osvobození Lokiho. Black Widow se však podaří probudit Hawkeye z Lokiho moci.
Mezitím Dr. Erik Selvig sestavil přístroj na otevření mezidimenzní brány, kterou poté na Lokiho rozkaz na Zemi dorazila armáda Chitaurů. Ve finální bitvě se jim Avengers společně postaví a zvítězí.
Po bitvě je americká vláda znepokojena mocí Avengers a chce je mít pevně pod kontrolou. Ochranou ruku nad nimi však drží Fury. Thor se s poraženým Lokim vrátí na Asgard.
Závěrečná scéna otevírá prostor k pokračování, kdy se objevuje nový nepřítel Thanos.( Já si říkala bude pokračování když se tam ten kretén směje xDDDD)
Herci:
Chris EvansSteve Rogers / Captain America
Robert Downey Jr.Tony Stark / Iron Man
Chris HemsworthThor
Mark RuffaloBruce Banner / Hulk
Jeremy RennerClinton Barton / Hawkeye
Scarlett JohanssonNatasha Romanova / Black Widow
Samuel L. JacksonNick Fury
Tom HiddlestonLoki
Clark GreggAgent Phil Coulson
Cobie SmuldersAgentka Maria Hillová
Stellan SkarsgårdDr. Erik Selvig
Gwyneth PaltrowPepper Potts
Alexis Denisof
The Other (Chitauri)


Naši hrdinové :)

Těším se na 2díl ;) ten vám tu připravím za pár hodin :)Pápá
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama