Leden 2013

Vysvědčení

31. ledna 2013 v 15:20 | Domis
No jak se máte? ;) já celkově dobře jsem na tanečním táboře do nedělě :) A co jake vysvědčení ste měli? :D :) S vyplazeným jazykem ...umě dopadlo dobře :) matika 3 čeština 3 ...tři dvojky a 10 jedniček :D :) tak na 7 to ujde ne? Na to že me hrozí od 6 tridy z matiky 4 pac me matika nejde :P :D

One Direction

30. ledna 2013 v 10:13 | Domis |  One Direction
Čauký :)....No máme tu menší životopis 1D a je to hlavně taky pro ty kteří je ještě neznají :)Tak se seznamte a přeju hezké počtení ;)Líbající

One Direction je pětičlenná anglická skupina, která vnikla v sedmém ročníku populární pěvecké show X Facor. Skládá se z Louise Tomlinsna, Harryho Stylese, Liama Payne, Zayna Malika a Nialla Horna, který jako jedinný není z Anglie ale z Irska.

Harry, Louis, Zayn, Liam a Niall do soutěže šli nejdříve jako sóloví zpěváci. Všichni postoupily, ale porota nakonec rozhodla, že jako sólisti nemají moc velkou šanci na úspěch. Proto Nicole Scherzinger, hostující porodkyně, rozhodla, že by mohli spojit své síly a tak vznikla kapela One Direction. Jméno kapely vymyslel nejmlaší člen Harry Styles a symbolizuje to, že kluky nemůže nic zastavit, že prostě pokračují jedním směrem.

Po skončení X Factoru se kluci vrhli do práce, se společností Syco podepsali nahrávací smlouvu, která činila 2 miliony liber. One Direction natočily svůj první singl What Makes You Beautiful, který měl vyjít 4. dubna 2011, ale bylo to odsunuto až na srpen 2011 kvůli startu nové řady X Factor. Singl se stal hned absolutní jedničkou v žebříčku UK singles chart. 1D se díky tomu dostali do Guinessovy knihy rekordů za nejvíce prodaných kopií v UK se Sony. Jako další singl One Direction uvedli Gotta Be You, který byl poprvé přehrán na BBC Radio. Videoklip byl na youtube nahrán 8. listopadu 2011. Kluci už oznámili, že třetím singlem se stane One Thing. Všechny tyto singly jsou na prvním studiovém albu Up All Night, které vyšlo 21. listopadu 2011 ve Velké Británii a Irsku. Vydání Up All Night v Česku se zatím neplánuje. Songy pro toto zatím úspěšné album napsali takoví umělci jako Steve Mac, August Rigo, Kelly Clarkson nebo Ed Sheeran.
1.kniha se jmenuje One Direction:Forever Young
2. kniha se jmenuje Dare to Dream: Life as One Direction
....

Ian Harding And Lucy Hale

29. ledna 2013 v 21:17 | Domis |  Pretty little liars (Pll)
Jim to tak slušíí...Miluju tenhle pár nejvíc z Pll :))Líbající Krásný že se prostě vidět museli i když už nemohli kvuli Ariiným rodičum když jim řekli že spolu maí vztah :D :/

Jsou tááák roztomilý :))))

Nuda

29. ledna 2013 v 20:06 | Domis
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
://///////////////////////////////////
:OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
:PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP
;))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
;PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP
;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Taky se tak nudíte ? :DDDD

Lucy Hale (Pretty little liars)

29. ledna 2013 v 19:41 | Domis |  Pretty little liars (Pll)
Mám ji hodně ráda z Pretty Little Liars :) Ztvárnila v Pll roli Arii Montgomery ale to se dočtete ;)

Životopis :
Lucy Hale se narodila 14. června 1989. Jako dítě se zúčastnila reality show American Junior (2003), kde ukázala svuj pěvecký talent. Od té doby se objevila v několika seriálech, nicméně většinou se jednalo o malé role. Svůj talent ukázala až v seriálu ABC Family Pretty little liars, kde ztvárnuje jednu z hlavních rolí - Ariu Montgomery.

Hrála také v jednom dílu seriálu Jak jsem poznal vaši matku. V 12. díle 2. série si zahrála sestru Robin Scherbatski, která ji přijela navštívit z Kanady.

Dále se také objevila na začátku Vřískot 4 (Vřískot je husteeeej :D), jako oběť Zapichovače nebo Moderní Popelka: Byla jednou jedna píseň hraje jednu z hlavních rolí Katie.:)
A ted fotečky :)

Lucy HaleNa předposledním obrázku je role Arii
A na posledním se nachází s kolegou Ianem Hardingem (Ezra Fitz z Pll)Líbající Cukrouši Líbající :D

Justin Bieber (tumblr)

29. ledna 2013 v 18:00 | Domis |  Justin Bieber

Nevěděla jsem že při koncertě stíhá i tohle :DD Docela se plavim i když je sexyyy :D ;) Líbající

Jak nezapomenout na vzpomínky ;D

29. ledna 2013 v 16:11 | Domis
Ahooj Usmívající se asi tak před 2hod. jsem přišla ze školy domu Smějící se Usmívající se (Asi budu mít ze školy brzo infarkt) ehm... :D...No a v papíráku jsem si koupila tlustej sešit s tvrdýma deskama. Budu si zakládat něco jako vzpomínky. Takový mám nadpis a do toho budu lepit to co jsem si z holkama a kámošema psali na papír při hodinách . Někdy se tak příšerně plavíme :D Lol a ty básničky
takže nejdřív : Ahoj :P(já)
Gízy: (Budu jsem dávat ruzné přezdívky nepřidávám doopravdové jmena): Čaw :D
Respekt: Čuus!! :D
Já: Jak je? Dopíči :DDDD
Gízy: Dobře
Já: Čusky fusky do nožky, oblíknem si ponožky, pak si dáme do držky..
Gízy: A vezmem si Always vložky! :DDD (Výtlem všichni)
Respekt: Omg! Co ste to zas chlastali holčiny? :DJinak jste normoš co? :D
Já: No my budeme spisovatelky :DD
Gízy: Jo budem ;P :DDDD
No mám je ráda ty moje dcerušky :D

Sel ;)

29. ledna 2013 v 15:07 | Domis |  Selena Gomez

Selena Gomez (Životopis)

29. ledna 2013 v 10:17 | Domis |  Selena Gomez
Ahojdá ;)*Dneska jsem se rozhodla že jsem dám životopis nakýho zpěváka. No a rozhodla jsem se pro Selenu Gomez :);)* Podle mě není špatná a rozhodně miluju moderní popelku2 ve které si zahrála hlavní roli s Drewem Seeleyem

Životopis

Celým jménem Selena Marie Gomez a narodila se 22.července 1992. Její herecká kariéra začala v roce 2002, kdy si zahrála Giannu v seriálu Barney & friends, zde se také seznámila se svou dobrou kamarádkou Demi Lovato. Potom dostala roli ve filmu Spy Kids 3D: Game Over, and Brain Zapped.

Poprvé se objevila na konkurzu Disney, poté se odstěhovala z Texasu do Californie a stala se členem Disney "rodiny". Začala se objevovat v populárních seriálech Sladký život Zacka a Codyho, Hannah Montana - zde si zahrála ve dvou dílech zpěvačku Mikaylu.

Její přestávka skončila v říjnu 2007, kdy se zúčastnila konkurzu na seriál Wizards of Waverly Place jako Alex Russo. Také hrála ve filmu Moderní Popelka2 - zde si zahrála hlavní roli. Je také rostleskávačka.

Účinkovala také v různých reklamních spotech firem Wal-Mart, Hasbro a T.G.I. Friday's.
V roce 2003 získala malou roli ve filmu Spy Kids 3D. V roce 2009 nazpívala klip Send it on společně se svými Disney přáteli: Skupina Jonas Brothers, Miley Cyrus, Demi Lovato. Píseň se vyhoupla do prvních příček hudebních žebříčků.
Selna s Drewem v Moderní popelce ;* On je celkově krásnej ;D*

Dnes je už prý cool zustat sám ;)

28. ledna 2013 v 18:28 | Domis
Tak tohle si rozhodně nemyslím ;)) Vy snad jo? Kdo by chtěl být sám? Teda určitě takový lidi znám to je pravda, ale nechápu to být sám je na nic. Vždit hodně lidí by si přálo mít dokonalí vztah. Kluk je zároven i tvým nejlepším kamarádem který ti pomuže když potřebuješ a vyslechnetě. Nevykašle se na tebe!...Některí lidi maj v tomhle štěstí ale zrovna já ne :/ ;)

Pretty little liars

28. ledna 2013 v 17:53 | Domis |  Pretty little liars (Pll)
Pretty Little Liars/Roztomilé Malé Lhářky
Tenhle seriál miluju. Je prostě báječnej...Dokázala bych se rozepsat co nejvíc ale sem se rozepisovat nebudu :D :)

1. díl - Pretty Little Liars

Alison DiLaurentis, manipulativní a mstivá "včelí královna" z Rosewoodu,vede železnou rukou svou partu: Spencer Hastings - perfekcionalistka, která se vždy snaží překonat to, čeho již dosáhla její sestra Melissa a také jediná z party, která se kdy dokázala Alison postavit; Hanna Marin - dívka s nadváhou zoufale toužící po popularitě dělá vše, co Alison chce; Aria Montgomery - bývalý outsider; a Emily Fields - soutěživá plavkyně z ultrakonzervativní rodiny, kterou Alison nejvíce ochraňuje. Ale před začátkem 8. ročníku Alison zmizí po ohnivé hádce se Spencer během přespávání s ostatními dívkami a parta se rozpadne. O rok později, se Aria neochotně vrací z Islandu, kde se cítila jistá, krásná a stylová více než kde jinde. Po návratu do města nachází bývalého "blbečka" Monu Vanderwaal a novou štíhlou Hannu jako nové vůdčí tváře Rosewoodu. Brzy začíná Ariina aféra s jejím učitelem angličtiny - Ezrou Fitzem. Spencer se zamiluje do přítele své sestry. Emily se zamiluje do nové dívky ve škole - Maya. A Hanna nejen, že krade v obchodě, ale také trpí bulimií, aby zůstala štíhlá. Najednou začne tajemná osoba zvaná "A" dívkám vyhrožovat, že prozradí jejich tajemství z minulosti i současnosti, včetně jednoho, o kterém si myslely, že ví jen Alison, a jedno speciální tajemství, které dívky označují jako "tu věc s Jennou". Nakonec je Alisonino tělo nalezeno zazděné na zadním dvoře jejího bývalého domu a DiLaurentisova rodina jí uspořádá pohřeb v Rosewoodu, "v jediném domově, který Alison znala". Na konci knihy zůstává totožnost "A" neznámá.


Zleva Spencer,dole Aria,nad ni Hanna a poslední Emily
Koho máte nejradši? Já osobně měla vždycky nejradši Ariu ale mám je všechny ráda ;)

O spisovatelce

Sara Shepard

(USA)
Věk: 36 let

S ara Shepardová absolvovala Newyorskou univerzitu a získala titul MFA z tvůrčího psaní na Brooklyn College. Románovou řadu Roztomilé malé lhářky inspirovalo její dětství ve Filadelfii v Main Line. Nějakou dobu žila spolu s manželem a psy ve městě Tucson v Arizoně, kam je zasazen příběh její nové románové řady Lying Game (Hra lhářů). A zpátky do Main Lane se přestěhovala teprve nedávno.
Psaní se věnuje od okamžiku, kdy se naučila písmenka. V mládí ovšem snila o kariéře seriálové hvězdy, návrhářky stavebnice LEGO, filmařky nebo redaktorky v časopise.

©

Moda

28. ledna 2013 v 17:24 | Domis |  Moda
Ahoj, tak tady máme první článek a to moda 2013
Módní kolekce pro jaro 2013 přinese spoustu neznámého a nového! Těšit se můžete na zářivé a syté barvy, geometrické vzory - jako tolik milované a trendy proužky nebo barevnou kůži, průhledné materiály a mnoho dalšího. Teď už se kromě tepla a sluníčka těšíme i na nové módní trendy. Taky se těšíte?No letošní rok je v oblíkání trochu těžší :P
Týdny mody jsou v tuto dobu opravdu v plném proudu. Vše jako obvykle zahajuje New York na nějž hned vzápětí navazuje Londýn.
Do popředí se také prý dostane africká etno moda :D...